Dziś jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 . Od początku roku upłynęło: 175 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "Rozłożenie dowolnego urządzenia na części jest proste, ponowne jego złożenie, tak żeby działało, jest niemożliwe."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja do SP3
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty
Zajęcia pozalekcyjneYoung Malta Festival 2017


Już po raz czwarty, tym razem w dniach od 3 do 8 czerwca grupa teatralna LUSTRZANI miała okazję wziąć udział w tym niezwykłym, organizowanym przez COLLEGIUM DA VINCI spotkaniu młodych miłośników teatru. W Auli Artis w Poznaniu zaprezentowały swoje spektakle grupy teatralne z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Ukrainy, Polski (gospodarze- Collegium da Vinci, Gimnazjum Nr 9 z Poznania, Gimnazjum Królowej Jadwigi z Jerzykowa i my) oraz międzynarodowa grupa z British International School Of Cracow. Motywem przewodnim tegorocznego spotkania było "WOŁANIE O POKÓJ". Każda z grup zaprezentowała inne spojrzenie na ten trudny temat. Nasz spektakl "W przestrzeni niepokoju", który jednocześnie był spektaklem dyplomowym Pani Aleksandry Antoniewicz- Kaszczyńskiej w Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu, opowiadał o tym, że jedyną szansą na zachowanie pokoju na świecie jest nieustanne pamiętanie o szczęściu jakie towarzyszyło nam gdy byliśmy dziećmi. Pielęgnowanie dziecka w sobie, to naszym zdaniem szansa na pokój. Bardzo chcieliśmy podziękować wszystkim osobom, które towarzyszyły nam podczas premiery spektaklu we Wrocławiu oraz były obecne podczas naszego występu na tegorocznej Malcie. A co o naszym spektaklu napisano w gazecie festiwalowej przeczytajcie sami.


Aleksandra Antoniewicz- Kaszczyńska, Renata Orlicka, 2017-06-29 15:25:27

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy

Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się