Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 109 dni.

Hasło dla Ciebie: "Każdy skomplikowany montaż wymaga trzech rąk."

"Anioły śmierci" wyróżnione!

Drużyna Gimnazjum w Nowym Tomyślu w składzie: Łukasz Wieczorek 3d, Przemysław Trompa 1g, Tomasz Adamczyk 2h, Karol Olichwier 3d pod opieką psychologa szkolnego Tomasza Raginia zdobyła wyróżnienie w konkursie filmowym "Młodzież wolna od uzależnień". Konkurs był bardzo silnie obsadzony: ze szkół różnych typów z całego powiatu nowotomyskiego nadesłano aż 22 filmy. Przyznano trzy wyróżnienia i jedną nagrodę główną. Cieszymy się ogromnie, iż nasz teledysk znalazł się wśród nagrodzonych! Chłopcy z drużyny dostali okolicznościowe dyplomy oraz m.in. pamięci przenośne 4GB. Nasza radość jest podwójna, ponieważ jury konkursu postanowiło ufundować jedną nagrodę specjalną, którą dostał nie kto inny, jak nasz utalentowany raper Łukasz Wieczorek za "słowa i wykonanie piosenki do filmu Anioły Śmierci" Nagrodą specjalną dla Łukasza obok pamiątkowego dyplomu był markowy aparat fotograficzny. Oto nasze dyplomy. Oto wyróżniony film (koniecznie należy włączyć dźwięk)

Tomasz Raginia, 2010-06-09 13:14:53

Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!

Multimedialne tablice interaktywne