Dziś jest niedziela, 8 grudnia 2019 . Od początku roku upłynęło: 341 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Pustą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie. Długo i bezskutecznie możesz przeszukiwać także pełną dyskietkę. Wniosek - każdą dyskietkę możesz przeszukiwać długo i bezskutecznie."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki

Dziennik elektroniczny


Festyn Rodzinny


Festyn Rodzinny 31 maja 2010 roku uczniowie naszego gimnazjum zaprosili swoich rodziców na Festyn Rodzinny do Róży Nowej. Pomimo „czarnych” chmur na niebie i przelotnego deszczu na spotkanie przybyło bardzo wielu zaproszonych gości. Konferansjerem imprezy był Hubert Krasnowski, uczeń klasy Ii, który wszystkich przybyłych rodziców przywitał słowami: „ …Dziś słowem, tańcem i piosenką pragniemy wyrazić naszą miłość i wdzięczność za Waszą mądrość, dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza”. Uczestnicy zaprezentowali przygotowany program poetycki, układy taneczne oraz różnorodne quizy i zabawne scenki. Przed zgromadzonymi gośćmi wystąpili: Patryk Kawa, Mikołaj Hirszfeld, Marta Ludwiczak, Kinga Uryzaj, Natalia Maciejewska, Marcin Piosik, Marcin Łaciński, Paulina Kłysz, Miłosz Winkler, Kornelia Rau, Patrycja Karbowska, Marta Głodek, Daria Spychała, Mateusz Szudra, Marta Borkiewicz oraz Natalia Burlaga. W programie artystycznym wystąpił również zespół artystyczny oraz solistki Aleksandra Czajka, Marta Zaremba oraz Agata Rękoś - przygotowane przez pana Piotra Witczaka.

Młodzi artyści przygotowując program wykazali się jak zwykle dużą pomysłowością, za co otrzymali od publiczności gromkie brawa. Nie zabrakło też okolicznościowych życzeń i kwiatów.
Dla zaproszonych gości przygotowany został również poczęstunek. W imieniu organizatorów (p. Reginy Jędrzejczak, p. Doroty Kuźniewskiej oraz P. Arlety Stachowiak– Szamańskiej) oraz wszystkich osób biorących udział w festynie, składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców nowotomyskiego gimnazjum, która pokryła cześć kosztów poniesionych w związku z organizacją tej imprezy oraz rodzicom, którzy włączyli się w jej przygotowanie.Arleta Stachowiak- Szymańska, 2010-06-14 10:52:12

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!
Szkoła Bez Przemocy
 


Multimedialne tablice interaktywne

Bezpieczeństwo w sieci