Dziś jest niedziela, 8 grudnia 2019 . Od początku roku upłynęło: 341 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "W każdym programie błędy wykazują skłonność do występowania w tym miejscu, które sprawdzasz jako ostatnie."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki

Dziennik elektroniczny


TARGI EDUKACYJNE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH


W sobotę 27 marca, przez 3 godziny w budynku naszego Gimnazjum, każdy trzecioklasista i każdy rodzic mógł zasięgnąć szerokich informacji z "pierwszej ręki", zostać wyposażonym w informatory oraz obejrzeć multimedialne i fotograficzne prezentacje podczas kolejnych targów edukacyjnych szkół ponadgimnazjalnych skierowanych do tegorocznych trzecioklasistów.

Reprezentanci wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu – dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. M. Kopernika, Zespołu Szkół nr 2 im. St. Staszica, Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra K. Hołogi z Nowego Tomyśla, Zespołu Szkół z Opalenicy, Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Gen. D. Chłapowskiego w Trzciance k/Opalenicy, Zespołu Szkół Nr 1 im. S. Garczyńskiego i Zespołu Szkół Nr 2 w Zbąszyniu oraz ponadto Technikum Leśnego w Rogozińcu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach i Zespołu Szkół Technicznych w Zbąszynku. zaprezentowali na swoich stoiskach, ulokowanych w budynku Gimnazjum, swoją ofertę na rok szkolny 2010/2011.

Każdy trzecioklasista otrzymał też specjalnie wydany przez Starostwo Powiatowe informator na rok szkolny 2010/2011 zawierający kompendium wiedzy o każdej ze szkół, kryteriach naboru i przyjęć oraz zasadach i terminarzu rekrutacji.

Ta dobra inicjatywa na pewno pozwoli gimnazjalistom bardziej świadomie dokonać wyboru ścieżki dalszego kształcenia i z pewnością warta jest corocznego powtarzania.

Andrzej Wałęsa, 2010-03-29 19:51:55

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!
Szkoła Bez Przemocy
 


Multimedialne tablice interaktywne

Bezpieczeństwo w sieci