Dziś jest niedziela, 8 grudnia 2019 . Od początku roku upłynęło: 341 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   UKS GimTom    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "To co wygląda łatwo jest trudne. To co wygląda trudno jest niemożliwe. To co wygląda na niemożliwe potrafi rozwiązać nawet twoja teściowa i to bez pomocy komputera."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Gimnazjum Dla Dorosłych
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasi Partnerzy
Nasz Patron
Nasza oferta
Nasze klasy
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Przetargi
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Samorząd
UKS GimTom
Unia Europejska
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty

Projekt witryny i administracja:
Dariusz Stachecki

Dziennik elektroniczny


Aktywacja kont dostępowych do dziennika elektronicznego.


W dniu dzisiejszym zostało aktywowanych 479 kont dostępowych do Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce. Dzięki temu konta zyskały pełną funkcjonalność i umożliwiają bieżącą kontrolę ocen ze wszystkich przedmiotów, ocen z zachowania oraz nieobecności uczniów naszego Gimnazjum.

Rodzice mają również do dyspozycji terminarz, dzięki któremu mogą uzyskać informacje na temat planowanych sprawdzianów, prac klasowych, terminów przeczytania lektur i innych ważnych wydarzeń klasowych i szkolnych. System wyposażony jest również w rozbudowany moduł korespondencji z nauczycielami.

Rodzice, którzy nie byli obecni na zebraniach w dniach 28-30 września, mogą otrzymać tzw. listy powitalne zawierające loginy i hasła dostępowe do Dziennika od wychowawców klas. Ze względu na poufność danych wymagany jest osobisty kontakt z wychowawcą.

Kolejne aktywacje za pośrednictwem Gimnazjum będą dokonywane sukcesywnie, w miarę pozyskiwania zgłoszeń, nie częściej jednak niż raz na tydzień. Aktywację można również przeprowadzić indywidualnie. Po zalogowaniu się do Systemu, umożliwi ją wygodny kreator. Przypominam, że wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w naszym Gimnazjum funkcjonuje wyłącznie elektroniczny system dokumentacji szkolnej. Tradycyjne papierowe dzienniki odeszły do lamusa. Dostawcą Systemu jest Wydawnictwo i Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS. Wdrożenie systemu znacznie usprawniło funkcjonowanie dokumentacji szkolnej i pozwoliło uzyskać natychmiastowy dostęp do wielu różnych informacji, całej gamy statystyk i zestawień. Zapewniło również możliwość bieżącej kontroli i analizy frekwencji, zachowania oraz postępów w nauce. Jednocześnie System jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

Dariusz Stachecki, 2009-10-02 21:37:08

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!
Szkoła Bez Przemocy
 


Multimedialne tablice interaktywne

Bezpieczeństwo w sieci