Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Gimnazjaln Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Dowolne urządzenie, uszkodzone w dowolny sposób (z wyjątkiem całkowitego zniszczenia), będzie doskonale działało w obecności wykwalifikowanego personelu naprawczego."

Listy uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2012/2013

W roku szkolnym 2012/2013 utworzonych zostanie tylko 8 oddziałów klas pierwszych /a nie jak pierwotnie planowano 9/, w tym oddział A z rozszerzonym nauczaniem języka angielskiego i oddział "E-klasy" oraz oddział B Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Łączna liczba uczniów - tegorocznych absolwentów klas szóstych oraz uczniów drugorocznych wynosi, wg stanu na dzień 29 sierpnia br. – dokładnie 200. Dokonując podziału uczniów na oddziały uwzględnione zostały indywidualne, uzasadnione prośby o zmianę przydziału do oddziału, złożone w terminie do 20 sierpnia br. oraz zmiany decyzji rodziców w sprawie przydziału do oddziału w sytuacji, w której uczeń uzyskał uprawnienie do przyjęcia do dwóch różnych oddziałów /rozszerzony angielski i e-klasa/. Zbiórka uczniów klas I w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2012/2013 podana została w informacji o inauguracji roku szkolnego.

Listy uczniów (PDF)

Dariusz Stachecki, 2012-08-31 10:59:16

SMART Schowcase School

Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!