Gimnazjaln Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "W zespole programistów każdy ma genialny plan rozwiązania problemu. Wszystkie plany się wzajemnie wykluczają i żaden nie prowadzi do poprawnego rozwiązania."

WYSTAWA FOTOGRAFII JULII HENICZ

W piątek 7 października 2011 roku w gimnazjalnej Galerii Bez Ścian odbył się wernisaż wystawy fotografii uczennicy klasy 2 h Julii Henicz.

Wystawa została otwarta przez Sarę Sobiak i Laurę Maarabani. Podczas wernisażu słuchaliśmy śpiewu Sandry Rugała, Anny Kokot oraz Zuzanny Piechowiak.

Julia w zbiorze swoich fotografii przedstawiła nam co lubi i czym się interesuje. W mowie otwierającej wystawę dowiedzieliśmy się także o tym, że pasjonują ją książki, a swój wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi. Autorka uwielbia fotografować dzieci oraz starsze osoby.

W spotkaniu licznie, co się rzadko zdarza, wzięli udział członkowie rodziny Julii; rodzice, dziadkowie, wujostwo i kuzynostwo. Na wernisażu zgromadzili się także rówieśnicy autorki, absolwenci naszej szkoły oraz nauczyciele: Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska , Justyna Buczkowska , Paweł Stieler i wychowawczyni - Dorota Kuźniewska.

Dziękujemy za przybycie i miłą atmosferę.

Autorka tekstu: Paulina Ratajczak kl. 2h

Aleksandra Antoniewicz Kaszczyńska, 2011-10-25 08:20:27

SMART Schowcase School

Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!