Dzi¶ jest czwartek, 28 marca 2024 . Od pocz±tku roku upłynęło: 87 dni.

Gimnazjaln Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Człowiek postępuje rozs±dnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwo¶ci zostały już wyczerpane."

Aktualno¶ci
Samorz±d

Spotkania w Borui Ko¶cielnej i Zb±szyniu

W dwóch interesuj±cych imprezach wzięli udział uczniowie klasy III L. 6 grudnia, na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Borui Ko¶cielnej, nasi uczniowie wzięli udział w projekcie edukacyjnym zwi±zanym z górniczym ¶więtem „Barbórki”. Podczas kilkugodzinnego spotkania wysłuchali prezentacji przygotowanej przez prawdziwych górników, rozpoznawali minerały stanowi±ce największe bogactwo Polski i „umieszczali” je w odpowiednich wagonach kolei, rozwi±zywali krzyżówki i wykonywali górnicze czapki.

Dwa dni póĽniej wzięli udział w Mikołajkowych Zawodach Sprawno¶ci Motorycznej w Zb±szyniu. z powodzeniem konkurowali z Zespołem Szkół Specjalnych Nr 101 z Poznania, Szkoł± Podstawow± nr 2 w Nowym Tomy¶lu, Warsztatami Terapii Zajęciowej w Zb±szyniu, Schule „Am Grünen Grund” Belzig z Niemiec, i Przedszkolami ze Zb±szynia i Nowego Tomy¶la. Bardzo urozmaicone konkurencje wymagały umiejętno¶ci, ale także sporo sprytu, spostrzegawczo¶ci i szybko¶ci działania, by osi±gn±ć sukces. Zawody zakończyło wręczenie medali i wspólne zdjęcie z Mikołajem. Spotkanie przygotował Specjalny O¶rodek Szkolno – Wychowawczy w Zb±szyniu.

Emilia Wałęsa, 2011-12-15 11:09:03

zobacz wcze¶niejsze informacje >>

SMART Schowcase School

Gimnazjum w Nowym Tomy¶lu - innowacyjna szkoła!