Dzi¶ jest czwartek, 28 marca 2024 . Od pocz±tku roku upłynęło: 87 dni.

Gimnazjaln Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Sprawy pozostawione same sobie, zmieniaj± się ze złych na jeszcze gorsze."

Aktualno¶ci
Samorz±d

Festyn „Na Dzikim Zachodzie” w Zb±szyniu.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomy¶lu i Społeczna Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Zb±szyniu były organizatorami festynu „Na Dzikim Zachodzie”, który odbył się 7 wrze¶nia br. w Zb±szyniu z udziałem gimnazjalistów z klasy III L.

Podczas kilkugodzinnej zabawy rozegrano wiele konkurencji rekreacyjno- sportowych, poszukiwano „złota” w piasku, odbyła się loteria fantowa i zabawa w stylu country. Mimo, że nie dopisała pogoda i festyn musiał odbyć się pod dachem, to dobre humory dopisały wszystkim uczestnikom zabawy. Spotkanie, z udziałem wychowanków i uczniów różnych o¶rodków, dobrze spełniło swoj± integracyjn± rolę.

Emilia Wałęsa, 2011-09-16 12:04:03

zobacz wcze¶niejsze informacje >>

SMART Schowcase School

Gimnazjum w Nowym Tomy¶lu - innowacyjna szkoła!