Gimnazjaln Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie."

Czy lekcje BEZ podręcznika to przyszłość?

Podczas tegorocznej konferencji KASSK gościliśmy wielu wystawców, odwiedzili nas przedstawiciele firm komputerowych, wydawnictw, dostawców zasobów edukacyjnych itd. KASSK odbił się szerokim echem, zyskując wiele pochlebnych opinii. Wszyscy zwracali uwagę na wysoki poziom organizacyjny Konferencji i chwalili postawę naszej młodzieży. Jednym z naszych partnerów była MegaMatma oferująca dostęp do internetowych zasobów matematycznych.

"Wszyscy mówią o nowych technologiach, o e-szkole, o e-zasobach, o e-podręcznikach itd…

Tzn, dorośli to mówią… :)

A tak naprawdę dla młodych ludzi, dla uczniów: np, gimnazjalistów z Nowego Tomyśla (o tym za chwilę), to wcale nie są NOWE technologie, to przysłowiowa „bułka z masłem” – codzienność, nawet… w trakcie nauki w szkole! TAK, TAK w szkooole!"

Przeczytajcie i zobaczcie co napisała o nas MegaMatma

Dariusz Stachecki, 2012-04-24 20:42:28

SMART Schowcase School

Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!